Agnieszka Adamska

Menadżer Kliniki Sky Clinic

Agnieszka jest żywym dowodem na to, że marzenia są po to, aby je spełniać. Każdy dzień spędza z pasją, jaką jest praca w klinice, dbając o najdrobniejsze szczegóły i inspirując swoją drużynę do ciągłego doskonalenia. Ale to nie tylko w pracy odnajduje swoją misję – jej serce bije równie mocno, gdy siedzi w siodle konia, wdychając wolność i spokój, jaki daje jej jazda konna.
Agnieszka wie, że zaufanie do siebie i pewność nie pojawiają się z dnia na dzień. To efekt wielu doświadczeń, z których nie wszystkie bywają łatwe. Jednak nawet w trudnych chwilach potrafiła wyciągać z nich wartościowe lekcje, które stały się budulcem jej charakteru. Jej doświadczenia uczą, że kluczem do sukcesu jest czerpanie mądrości z trudnych chwil i wierzenie w swoją wartość.
W życiu Agnieszki ważna jest odwaga – odwaga, by iść za głosem serca, by wierzyć w siebie, nawet gdy otoczenie jest sceptyczne. Ceni sobie przyjaciół, których traktuje jak rodzinę, oraz chwile spędzone z rodziną. W otoczeniu swojego kwiecistego ogrodu, Agnieszka odnajduje chwile spokoju i refleksji. Kwiaty, które pielęgnuje z taką samą pasją jak swoją karierę, przypominają jej, że tak jak one, każda kobieta ma prawo do rozkwitu, niezależnie od okoliczności.
Dla wielu Agnieszka Adamska jest nie tylko wybitnym menadżerem, ale też inspiracją. Jej życiowa droga świadczy o tym, że każda kobieta ma w sobie moc, by spełniać marzenia, odnaleźć pracę, która będzie źródłem prawdziwej radości, i otoczyć się ludźmi, którzy dodają skrzydeł. Warto się nią inspirować, bo jak mawia Agnieszka: „Nigdy nie jest za późno, by być tym, kim się chce być”.
I jeszcze odpowiedzi na Pana pytania:
Najważniejsze w życiu są rodzina, przyjaciele i relacje. Dobrze jest mieć przy sobie ludzi, którzy wspierają i są na dobre i złe chwile. Ja w życiu mam wspaniałego męża który mnie wspiera we wszystkim co robię, mam dwie cudowne córki. Mam także grono bliskich przyjaciół, na których mogę zawsze liczyć i z którymi chętnie spędzam wolny czas. Oprócz tego mam szczęście pracować ze wspaniałym zespołem ludzi, od których codziennie się uczę nowych rzeczy i dzięki którym wspólnie realizujemy nasze codzienne sukcesy. Otoczenie takich ludzi jest bardzo ważne w życiu i pomaga w codziennej drodze.
Motywują mnie trudne sytuacje i sukcesy codziennego dnia. Nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze istnieje rozwiązanie, wyjście z trudnej sytuacji i to jest zasada którą się kieruję. A nagrodą jest sukces, który motywuje do dalszego działania. Ważne jest także, aby dostrzegać te sukcesy w innych ludziach – każdy lubi być doceniony.
Lubię budzić się w swoim domu, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie. Codziennie rano piję filiżankę czarnej kawy i szklankę wody. To jest pierwsza rzecz, którą codziennie rano robię i potem jestem gotowa na wszystko co dzień przyniesie.

❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.