Agnieszka Szlaga

Szczupła, wysoka, energiczna, wieczna optymistka. Ma ogromną moc zjednywania sobie ludzi, ale prawdziwych przyjaciół ma niewielu. Nie nadużywa tego słowa. Zawsze zadbana i uśmiechnięta, lubi dobrze wyglądać ale nie przesadza z dbaniem o siebie. Ceni komfort i nosi tylko to w czym naprawdę dobrze się czuje. Ceni proste i podstawowe wartości takie jak miłość, szczęście, szczerość i lojalność.

Wychowywała się bez ojca, który zmarł 2 tygodnie przed jaj narodzeniem. Mama i babcia zrobiły wszystko aby Agnieszka miała, jak sama mówi, super dzieciństwo. W wieku 9 lat wstąpiła do zespołu ludowego i zaczęła rozwijać się tanecznie i wokalnie. To zespół, w którym wcześniej były jej mama i babcia. W ramach hobby, rodzinnej tradycji i pasji Agnieszka jest w tym samym zespole do dziś czyli od ponad 34 lat. Jest to góralski zespół ludowy „Pojana” tworzony przez górali czadeckich, z ogromnymi tradycjami i ciekawą historią. Feria kolorowych strojów ludowych, tradycyjne pieśni i tańce przenoszą do dzisiejszych szalonych i szybkich czasów trochę nostalgii dawnych lat.

Przynależność do zespołu daje Agnieszce dużo siły, radości i pozytywnej energii. Jako mama dwójki dzieci, mężatka i kobieta pracująca, potrzebuje czasem odskoczni od codzienności i chwili zapomnienia.

Agnieszka kocha podróże, bardzo docenia nasze polskie miejscowości. Dobrze czuje się zarówno w górach jak i nad morzem. Marzy o dalekich kierunkach, prawdziwych tropikach i poznawaniu nowych kultur. Podróż jej życia jeszcze przed nią.

– Codziennie rano dziękuję za to, że mam rodzinę, że jesteśmy zdrowi i niczego nam nie brakuje.

Najbardziej motywują mnie moje dzieci i są one moją największą dumą.

Czuję radość, bo wiem że dobrze je wychowałam.

Inwestuj w siebie i w swój osobisty rozwój!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.