Aldona Nalezinska

Urodziłam się z nitką i igłą w ręku

Żywiołowa i pełna niespożytych pokładów energii. Atrakcyjna brunetka, zawsze dobrze ubrana i umalowana. Lubi perfekcyjny makijaż, idealnie zrobiony manicure i wysokie obcasy. Kocha zwracać na siebie uwagę i co najważniejsze doskonale wie, jak to robić. To jedna z tych osób, które zostają w naszej pamięci. Odważna i przebojowa.
Jest właścicielką dwóch marek odzieżowych: Aldona i Victoria Rosehill. Sama projektuje i szyje modele. Tworzenie i kreowanie wizerunku jest dla niej źródłem spełnienia i przyjemności. Jako pierwsza w 1996 roku powstała ALDONA , marka dedykowana kobietom dojrzałym, eleganckim, ceniącym jakość i styl. Jest również idealna dla Pań szukających kreacji na wyjątkową okazję czy imprezę. Druga – VICTORIA powstała z potrzeby spełnienia oczekiwań nowej po pandemicznej rzeczywistości. Zamknięci w domach, pozbawiani kontaktu z przyjaciółmi, z ograniczoną możliwością imprez i spotkań towarzyskich, szukaliśmy zupełnie innych ubrań. Zmieniły się nasze przyzwyczajenia, oczekiwania i zwyczaje. Tu strzałem w dziesiątkę okazała się właśnie marka Victoria Rosehill. Można więc śmiało powiedzieć, że Aldona jest znakomitą Bizneswoman, mając doskonałe wyczucie potrzeb rynku.
Prywatnie rozwódka, mama dwójki dzieci. Otwarta i komunikatywna. W ludziach ceni lojalności i szczerość, dlatego prawdziwych przyjaciół ma niewielu. Ma serce na dłoni, od lat wspiera i pomaga innym. Kocha zwierzęta, szczególne miejsce w jej sercu zajmuje kotka Mia. Niezależna i samodzielna. Zapytana czy wierzy w miłość, odpowiada pewnym głosem: Oczywiście, że tak!
Najważniejsze w życiu jest…?
Być sobą! Zawsze szczerym i prawdziwym.
Motto:
Żyj pełnią życia! Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe, gdyż Karma wraca.
Marzę o…?
Spokoju ducha. Samych dobrych i uczciwych ludziach na mojej drodze.
Instagram: victoria_rosehill Aldonafashion
www.aldonafashion.pl
Facebook: Victoria Rosehill

❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.