Aneta Rojewska

Awangarda jest ciekawa!

Atrakcyjna , przebojowa i charyzmatyczna- tak ją widzą inni, a ona sama widzi siebie jako bardzo pozytywną osobę i dobrego człowieka, który konsekwentnie pracował na sukces, którym dziś może się pochwalić .

Dzięki temu, że lubi się wyróżniać i być awangardowa, nigdy nie pozostaje niezauważona, nosząc się w stylu boho z dredami na głowie.

Aneta ma 53 lata lecz jej wiek biologiczny ma się nijak do tego, jak się czuje i jak wygląda. Zawsze uśmiechnięta, aż kipi od dobrej energii, którą rozsiewa wokoło. Zawsze służy dobrą radą i pomocą. Prywatnie mama dwóch synów, doskonale zorganizowana żona i pani domu.

Zawodowo profesjonalna i bardzo konsekwentna kobieta biznesu. Wie czego chce od życia i wie ,jak to osiągnąć. Ciężko pracuje i nigdy nie popada w rutynę, mimo iż jej firma ma dziś ponad 30 lat, Aneta nigdy nie spoczęła na laurach.

Jej przygoda z biznesem zaczęła się gdy miała zaledwie 20 lat. Otworzyła wtedy swój pierwszy gabinet kosmetyczny, który prowadzi do dziś już jako dyplomowana kosmetolog. Nie brakuje jej klientek, którym świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Dużo się szkoli i cały czas pogłębia swoją wiedzę. Oprócz profesjonalnych usług jej klientki mogą liczyć na indywidualne zaangażowanie, ciepłą rozmowę i radę od serca, bo Aneta traktuje je niemalże jak przyjaciółki.

Praca zabiera jej większą część dnia, więc zapytana o marzenia odpowiada: marzę o większej ilości czasu na podróże, które tak bardzo kocham. Hobbistycznie pasjonatka żeglarstwa i aktorka amatorka w teatrze amatorskim. Muzyka to jej niekwestionowany żywioł! Uwielbia chodzić na koncerty i tańczyć!” Aktywnie wspiera akcje charytatywne i społeczne. Chce, aby ludziom w jej miejscowości żyło się dobrze. Jest niekwestionowaną aktywistką.

Sięgaj gwiazd, bo są BLIŻEJ niż myślisz!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.