Aneta Szpak-Korycka

My jesteśmy najważniejsze!

Aneta ma 46 lat, jej przygoda z biznesem zaczęła się stosunkowo nie dawno – 9 lat temu stworzyła Zakątek Urody gabinet kosmetyczny, który jest jej miejscem na ziemi. Zwykło się mawiać, że wiele rzeczy w żuciu należy realizować do trzydziestki, Aneta udowodniła, że nigdy nie jest za późno na karierę zawodową. Szczególnie jeśli sukces zawodowy jest wynikiem troski i dbania o dobro drugiego człowieka.

Otwarta i uśmiechnięta. Czaruje ciepłym spojrzeniem i emanuje dobrocią. Ubiera się przede wszystkim komfortowo i wygodnie, ale przywiązuje też wagę do stylu. Lubi być naturalna, nie przesadza z makijażem. Stawia bardziej na wypielęgnowaną cerę niż kryjący podkład. Aneta kocha ludzi i kocha pracę z nimi, która jest dla niej pasją. Jest urodzonym liderem, uwielbia edukować i uświadamiać w swojej dziedzinie – jest autorką i współautorką artykułów o tematyce pielęgnacji skóry w trakcie leczenia onkologicznego, jak również prelegentką na branżowych kongresach. Dzieli się z innymi marzeniami i zachęca innych by nie bali się marzyć i sięgać bardzo wysoko! Wierzy w przeznaczenie i twierdzi, że nic nie dzieje się bez przyczyny, że nigdy nie jest za późno na robienie tego co urodzi się w naszej głowie. Lubi, jak wokół niej dużo się dzieje. Jej największą pasją i radością, oprócz kosmetyki jest… MOTOCYKL. To dzięki jeździe motocyklem bardziej wzmocniła poczucie, że może jeszcze więcej i że da radę. Motocykl daje Jej ogromne poczucie wolności i siły. Dzięki niemu odwiedziła wiele wspaniałych miejsc i poznała cudownych, równie „zakręconych motocyklowo” ludzi.

Kosmetologia fascynowała ją od zawsze. W pewnym momencie pojawił się pomysł, by połączyć ją z terapią dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi. Tak powstał pierwszy Onko Gabinet, w którym Aneta zapewnia swoim klientkom najwyższej jakości usługi pomagające zarówno przygotować ciało do wyniszczającej radio i chemioterapii, jak i naprawcze – oddające to co choroba i terapia zabrały. Przygotowanie skóry i ciała do leczenia nazywane jest prehabilitacją. Każdy pacjent jest traktowany holistycznie i indywidualnie, otoczony ogromną troską, sympatią i wsparciem.

Nowotwór potrafi bezlitośnie odbierać nie tylko zdrowie ale i urodę. Zabiegi, które wykonuje Aneta pomagają odzyskać utraconą kobiecość, pewność siebie i przywracają radość. Kobiety znów czują się piękne i zaopiekowane, na nowo odkrywają swoją urodę. To nie tyko kosmetologia ale wręcz forma kosmetykoterapii wykonywanej za pomocą dotyku i znakomitych produktów.

Bardzo szybko w oczach swoich klientek Aneta stała się nie tylko wspaniałą kosmetyczką ale również swojego rodzaju terapeutką. Aneta cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, aby w jeszcze lepszy sposób pomagać kobietom w drodze po zdrowie. Jej gabinet dostał prestiżową rekomendację SPA for Cancer. Ukończyła Szkołę Onkowolontariatu, zapisała się do szkoły dla Opiekunów Medycznych. Nie obcy jej również wolontariat na oddziałach onkologicznych. Udziela się charytatywnie, pomaga i wspiera.

Jej gabinet ma dziś 9 lat, a Aneta każdy rok z łatwością przelicza na dobre uczynki i gesty, które każdego dnia daje swoim pacjentom. Jako mama trojga wspaniałych dzieci czuje się spełniona i szczęśliwa.

Codziennie o poranku – Wstaję i biegnę do pracy! Każdy poranek to nowy fascynujący dzień.

Motywuje mnie – Dobro i fajni ludzie!

Najważniejsze w życiu jest – Wierzyć że mamy ogromną siłę i moc, by realizować swoje plany, cele i marzenia.

Facebook – Zakątek Urody

Pani Anetko, dziękujemy za wsparcie charytatywnego projektu Taka Jak Ja dla Fundacji Prawo Kobiet

Dziękujemy Pani Annie Błażejewskiej -Gruzie – Akademia Wizażu i Stylizacji z Zielonej Góry za wykonanie pięknego makijażu.

Odnajdź swoją drogę i nie czekaj na lepszy czas.

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.