Anita Dwornicka

To jest mój czas!

Wieczna optymistka, otwarta, wesoła, lubiąca kontakt z ludźmi. Od niedawna stawia swoje pierwsze kroki w biznesie. Ubrana zawsze na luzie, ambitna i konsekwentna. Jej marzeniem jest podróż przez USA. W swojej miejscowości postrzegana jak „dobry człowiek”.

Najważniejszą wartością dla Anity jest rodzina i to zawsze ją stawiała na pierwszym planie. Poświęciła się, aby jak najlepiej wychować 4 dzieci, być wzorową żoną i panią domu.

Zawsze „robiła coś dla kogoś”. Społecznica, bohaterka wielu zbiórek i akcji charytatywnych. Pomaga nie tylko ludziom ale i zwierzętom. Połączyła swoja miłość do zwierząt i ludzi tworząc formę terapii z kucykami. „Kucyki mają w sobie coś magicznego, coś bajkowego, co sprawia, że obcując z nimi dzieci są radosne i szczęśliwe. Głaskanie Kucyka uspokaja, daje obustronną przyjemność”

Dziś w wieku 47 lat Anita w dbaniu o ludzi poszła o krok dalej. Stworzyła mały „swojski” butik w którym z powodzeniem ubiera kobiety. Sama chce być wzorem do naśladowania i przykładem dla innych, stąd postawiła na aktywny i zdrowy tryb życia.

Chcę powiedzieć wszystkim paniom, aby akceptowały siebie takimi, jakie są, z wszelkimi swoimi wadami i zaletami.

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.