Edyta Rostek​

Bądź z siebie dumna!

Edyta ma 49 lat, jest energiczną, pogodną kobietą. Lubi dbać o siebie. Zawsze uśmiechnięta, przyciąga ludzi dobrą energią. Mimo wszystko optymistka….

Ma za sobą bardzo trudne dzieciństwo i BARDZO TRUDNE życie w małżeństwie. Dziś marzy o nowej Ja i nowym zawodzie, chciałaby zostać florystką. Dobrze wychowała syna, pomaga bratu, który nie udźwignął problemów z dzieciństwa i dziś zmaga się z kryzysem bezdomności. Żyje według swoich własnych zasad i twardo stoi na ziemi. Stara się wycisnąć z życia jak najwięcej.

Aby zawsze żyć tak, by być z siebie dumną! Każdego dnia o poranku cieszę się, że nastał nowy dzień, który może przynieść tak wiele. Moim szczęściem jest mój syn. Motywuje mnie uśmiech ludzi, których spotykam na swojej drodze.

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.