Ewelina Miśko-Pawłowska

Radca Prawny

Ewelina Miśko-Pawłowska jest radcą prawnym i mediatorem. Jej zadaniem jest świadczenie pomocy i porad prawnych tym, którzy ich potrzebują. Dzięki szacunkowi, jakim darzy ludzi w jednakowym stopniu, bez względu na reprezentowane przez nich poglądy i wartości, z zaangażowaniem pomaga każdemu oczekującemu wsparcia.
Przez ponad 13 lat zarządzała działem prawnym w jednej w największych kancelarii windykacyjnych w Polsce. Zasiadała w radach nadzorczych spółek z branży finansowej. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k., w której pełni funkcję komplementariusza. Dzięki rozwinięciu zainteresowań z zakresu psychologii, doświadczeniu w wieloletniej pracy z ludźmi oraz ukończeniu Studium Mediacji, stała się ekspertem w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz w łagodzeniu i rozwiązywaniu sporów jako mediator Ośrodka Mediacji przy OIRP Wrocław. Będąc trenerem z zakresu tematyki prawnej, przeprowadziła wiele szkoleń z dziedziny aspektów prawnych, w tym windykacji należności, procedury cywilnej i postępowania egzekucyjnego.
Jest założycielką fundacji „Prawo Kobiet” i Redaktor Naczelną pierwszego w Polsce portalu prawnego przeznaczonego dla kobiet: www.prawokobiet.pl, któremu przyświeca misja motywowania kobiet do zadawania trudnych pytań, dociekania rozwiązań i wspierania się na co dzień specjalistyczną wiedzą prawną.
„Prawo Kobiet” Eweliny Miśko-Pawłowskiej ma na celu budować świadomość prawną Polek, dawać im przekonanie, że mogą więcej i powinny walczyć o swoje prawa.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Ładuje baterie, odkrywając nieznane jej dotąd miejsca, relaksuje się, czytając dobrą powieść lub uprawiając spinning. Radość czerpie spędzając czas z rodziną. Nigdy się nie nudzi, zawsze szuka czegoś, co byłoby inspirujące. Kocha życie i stara się przeżyć je jak najpiękniej.

❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.