Ivona Mader

Bo życie jest jedno!

Mieszka w Austrii. 20 lat temu dosłownie przewróciła swoje życie do góry nogami. Żyła z dnia na dzień, bez perspektyw, planów i radości. Jej małżeństwo również pozostawiało wiele do życzenia. Powiedziała „dość”, głośno i wyraźnie, nie tylko do siebie ale do wszystkich ludzi, którzy blokowali ją i ciągnęli w dół. Do rozwodu podchodziła 3 razy, zgodnie z założeniem „do trzech razy sztuka”. W końcu stała się wolną kobietą, która wreszcie mogła decydować sama o sobie.
Zupełnie przypadkowo dostała propozycję wyjazdu zawodowego do Austrii. Miała opiekować się ludźmi. Nie zastanawiała się długo i podjęła się nowego zadania. To miał być tylko miesiąc więc uznała, że nie ma nic do stracenia. Jak się szybko okazało była to najlepsza decyzja w jej życiu. Zaprzyjaźniła się z ludźmi, do których pojechała do pracy. Nawet „nie wie kiedy” poznała swojego obecnego męża, a nowy kraj stał się dla niej prawdziwym domem.
Dziś Ivona jest niekwestionowaną Królową swojego życia. Żyje jak chce, wygląda jak chce i cieszy się każdym dniem robiąc to co chce. Nie myśli o wieku i wierzy, że najlepsze dopiero przed nią. Nosi kolorowe dredy, tryska pozytywna energią. Jej znakiem rozpoznawczym jest rower – kolarzówka. Gdy przemierz nią kilometry skupia się, myśli i planuje. Łatwo zaprzyjaźnia się z ludźmi, jest lubiana i podziwiana w swoim otoczeniu. Zawsze uśmiechnięta zaraża optymizmem. Nie boi się żadnych wyzwań zawodowych, pracowała nawet przy produkcji pieców kaflowych, a obecnie prowadzi firmę network – marketingową. Jest doradcą klienta, szkoli, uczy jak lepiej i zdrowiej żyć. Specjalizuje się w suplementach i produktach wellness. Jest bardzo wymagająca wobec siebie samej i otaczających ją ludzi. Nie jest jej obca działalność charytatywna i pomoc społeczna. Wspiera, organizuje zbiórki i przekazuje pomoc najbardziej potrzebującym.
Codziennie o poranku witam nowy dzień z uśmiechem i stawiam czoła nowym wyzwaniom. Zastanawiam się co przyniesie mi nowy dzień
Motywuje mnie moja rodzina.
Marzę o podróży dookoła świata.
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.