Joanna Idzikowska

Kobieta mocna jak stal!

Bardzo konkretna, zdecydowana, wie czego chce od życia. W biznesie bardzo wysoko stawia poprzeczkę nie tylko sobie, ale również ludziom z którymi pracuje. Kreuje, inspiruje i jest tytanem pracy. Mówi bardzo spokojnie, przyjemnym wyciszonym głosem ale jednocześnie nie pozostawia złudzeń co do swoich kompetencji, wymagań i oczekiwań. Joanna ma 44 lata i ogromne doświadczenie życiowo – zawodowe, dzięki któremu w tak młodym wieku napisała autobiografię.

Jej przygoda z biznesem zaczęła się gdy była młodą dziewczyną, w 2003 roku studiowała we Francji i odbyła praktyki zagraniczne u wiodącego dostawcy produktów i usług w zakresie chemicznego czyszczenia metali. Niespełna rok później założyła firmę – spółkę z Francuzami. Niestety, jak to w spółkach zwykle bywa, po jakimś czasie pojawiły się konflikty. Młoda, ambitna i silna dziewczyna została wplątana w pięcioletnią wojnę biznesową. Choć bywało bardzo ciężko i czasem walka była nierówna, Joanna cały czas powtarzała sobie, że to tylko okres przejściowy.

Wszystko dobrze się skończyło, Joanna pozostała wzmocniona, z ogromną wiedzą i bagażem doświadczeń. Postawiła na rozwój duchowy, chciała pomagać i dzielić się swoją wiedzą. Chciała motywować, uczyć, dodawać otuchy i siły do działania innym ludziom.

Założyła wraz z mężem fundację „Serca Kreacja”. Fundacja powstała z myślą o dzieciach, ich edukacji i rozwoju. Jej głównym celem jest wspieranie wszelkich kreatywnych form edukacji demokratycznej.

Joanna bardzo chciała dać dzieciom więcej niż klasyczny model szkolnej edukacji. Chciała pobudzać ich wyobraźnię, rozwijać w nich talenty i motywować do działań twórczych. W jej głowie narodził się pomysł stworzenia własnej szkoły. Mikro szkoły, która przeznaczona byłaby jedynie dla około 60 uczniów. Dzięki tak małej ilości dzieci mogła zapewnić im szczególną troskę i uwagę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Wiedziała, że inwestycja w edukację zwraca się w potencjale ludzkim.

Autobiografia „Mocna jak stal” powstała z miłości do biznesu, życia i otaczającego ją świata. To jedyna taka książka – poradnik, która otwarcie mówi o realiach w biznesie oferując jednocześnie wsparcie i inspiracje dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na etap, na którym obecnie się znajduje.

Zawsze elegancka, perfekcjonistka, kobieta z klasą. Delikatny makijaż, doskonale dobrany strój. W dodatkach stawia na jakość, nie na ilość. Joanna jest jedyną kobietą w branży stali nierdzewnej, która założyła firmę wspólnie z kapitałem francuskim. Znakomicie wykształcona w kierunku zarządzania i marketingu. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty z dziedziny biznesu, w tym executive MBA walidowany przez Aix Marseille Graduate School of Management. Od ponad 20 lat zajmuję się branżą chemiczną obróbki stali nierdzewnych.

Codziennie rano budzę się z poczuciem wdzięczności do otaczającego mnie świata. Jestem odważna, spełniona i szczęśliwa.

Najważniejsze w życiu jest życie i rodzina, która daje wsparcie, siłę i miłość.

Najbardziej motywuje mnie praca dla ludzi i z ludźmi, nigdy ich kosztem.

Bądź wdzięczna i odważna. Szanuj ludzi, z którymi pracujesz!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.