Katarzyna Bej-Piechowicz

Akcja rekrutacja!

Królowa lingwistyki! Mimo młodego wieku Kasia biegle włada językiem angielskim, niemieckim i francuskim! To jednak dla niej było za mało i rozpoczęła lekcje chińskiego i hiszpańskiego.
Od 2017 roku pracowała w turystyce, którą poznała dosłownie od podszewki. Kiedy wydawało się jej, że osiągnęła stabilną i pewną pozycję zawodową, nadszedł COVID i dosłownie wywrócił jej świat do góry nogami. Branża turystyczna była jedną z tych, które ucierpiały na pandemii najbardziej. Załamana Kasia przestała zarabiać, a pogarszająca się sytuacja na świecie sprawiła, że w rezultacie straciła pracę.
Jako bezrobotna, szukająca pracy w najtrudniejszym rozdziale światowej gospodarki, znalazła coś co odmieniło jej życie – miłość swojego życia! Poznali się przez Internet, zakochali i pobrali. W międzyczasie Kasia wykorzystała wszystkie swoje umiejętności i zdobyte kwalifikacje, aby znaleźć dobrą, stabilną pracę. Stało się! Została Headhunterem odpowiedzialnym za rekrutowanie pracowników dla firm. To był strzał w dziesiątkę! Nowa praca dała jej wiele satysfakcji oraz możliwości rozwoju. Wiązała się również z wieloma wyzwaniami. Z procesu rekrutacji uczyniła prawdziwą sztukę, nadając jej własny, indywidualny styl. Jak sama mówi stawia na prawdę i prostolinijność. Dzięki takiej weryfikacji pracowników, dostarcza swoim klientom – firmom samych idealnie dobranych specjalistów.
Nie jest jej obca pomoc i działalność charytatywna. Przez 12 lat pracowała jako wolontariusz w fundacjach. Nauczyło ją to otwartości i empatii oraz zrozumienia dla drugiego człowieka. Zawodowo totalna profesjonalistka. Konkretna, zdecydowana i pracowita. Lojalna i szczera, zawsze gra w otwarte karty. Jak sama mówi, w życiu trzeba walczyć o siebie, trzeba wiedzieć, kiedy tupnąć nogą i głośno powiedzieć NIE! Bez większego stresu prowadzi wykłady i konferencje. Nie boi się mówić do ludzi, bo wie, że zawsze mówi prawdę. Prywatnie uśmiechnięta, radosna, pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Towarzyska, łatwo się zaprzyjaźnia. Na liście jej marzeń jest domek z ogródkiem, kochające dzieciaki i trochę świętego spokoju.
Najbardziej motywuje mnie…?
Rodzina, sukcesy i porażki.
Najważniejsze w życiu jest…?
Oto moje motto: Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry.
Marzę o…?
Spokojnym domu, pełnym miłości i dzieci. O domu z ogródkiem i cieple ogniska domowego.

❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.