Katarzyna Liera

Jeśli moje marzenia mnie nie przerażają to znaczy, że są za małe

Warszawa, ponad 150 metrowy lokal w prestiżowej lokalizacji z imponującym widokiem na panoramę miasta. Kasia z dumą i ciągłym niedowierzaniem patrzy na swoją Akademię Makijażu Permanentnego, na swoje „dziecko” stworzone z ciężkiej pracy i siły marzeń. Perfekcyjna w każdym calu. Profesjonalistka. Ambitna i konsekwentna. Wymaga bardzo dużo od siebie i innych. W drodze po sukces każdą porażkę traktowała jak najważniejszą lekcję, nie zatrzymywała się, nie poddawała. Jej historia jest absolutnym przykładem mądrze i solidnie zbudowanego biznesu.

Od zawsze lubiła dbać o siebie, odziedziczyła to po babci. Chciała pracować w zawodzie, w którym mogłaby sprawiać by ludzie wyglądali pięknie i bardzo dobrze się czuli. Zdecydowała się na kosmetologię. Swój pierwszy gabinet otworzyła w wieku 24 lat. Była młodziutka i nie miała pieniędzy ale miała coś ważniejszego – marzenia i ogromną determinację, by je spełniać. W tym wszystkim bardzo pomagała jej Mama, po której odziedziczyła siłę walki i do dziś jest jej wielką podporą.Sama malowała meble do gabinetu, a pierwszy fotel do zabiegów kupiła używany z Niemiec. Dawała z siebie wszystko, obsługiwała swoje klientki z ogromną starannością i dbaniem o każdy detal. Dokształcała się i zdobywała kolejne dyplomy. Wiedziała, że nauka, rozwój i pokora są kluczem do bycia najlepszą. Szybko okazało się, że jej salon jest największym i najlepszym gabinetem w Świebodzinie. Jednak Kasi to nie wystarczało, chciała więcej. Marzyła o przeprowadzce do Warszawy i jeszcze większym gabinecie. Mąż zawsze bardzo ją wspierał, wiedział, że Kasia osiągnie bardzo wiele i starał się być dla niej podporą w każdej życiowej sytuacji. Stało się! Do współpracy zaprosiła przyjaciółkę, w efekcie połączenia ich sił powstał większy, bardziej nowoczesny i profesjonalny gabinet w Warszawie. Kasia zaczęła intensywnie pracować nad rozwojem nowego miejsca. Do pracy dojeżdżała, a po pracy wracała do Świebodzina, do rodziny. Wiedziała, że to tylko okres przejściowy i za jakiś czas zamieszkają wszyscy razem w wymarzonym warszawskim mieszkaniu…

Dziś Kasia jest już „Warszawianką”, mieszka i pracuje w Stolicy. Jej lokal ma ponad 150 metrów i jest znakomicie prosperującą akademią. Kasia uczy, szkoli i zarządza. Jest organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw „I Love You PMU” w makijażu permanentnym, ale już marzy, by zorganizować Mistrzostwa Świata w innych państwach. Z makijażu permanentnego uczyniła prawdziwą sztukę. Niewielu jest w stanie jej dorównać, a to dlatego, że Kasia nigdy nie mówi „stop”. Jest też autorką książki, poradnika „Permanentnie Perfekcyjna – sztuka makijażu permanentnego” do nauki zawodu linergisty. Ma dwóch ukochanych synów, których mimo nadmiaru obowiązków zawodowych wychowała na wspaniałych, samodzielnych mężczyzn. Bardzo szybko zamieniła sukces finansowy w pomoc potrzebującym. Specjalizuje się w odtwarzaniu sutka u kobiet po operacjach piersi. Trafia do niej wiele pacjentek dotkniętych chorobami onkologicznymi. Z dobrego serca Kasia wykonała wiele darmowych zabiegów odtwarzających utracone w wyniku chemioterapii brwi. Uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych dla kobiet. Ma serce na dłoni nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Nie przejdzie obojętnie obok żadnej krzywdy. Jak sama mówi, posiadanie pieniędzy ma sens tylko wtedy gdy można się nimi dzielić i pomagać potrzebującym.

Marzę o: Podróży do USA. Chciałabym poznać największe miasta Stanów, poczuć klimat prawdziwej Ameryki i przeżyć mój własny amerykański sen.

Codziennie o poranku: Dopada mnie rzeczywistość i obowiązki. Mam hodowlę kotów Dewon. Już od 5.00 rano zaczynam opiekę nad nimi.

Motywuje mnie: Efekty mojej pracy, uśmiech na twarzach klientów, sukces który osiągnęłam i świadomości, że siła jest w nas. Siła marzeń.

Profesjonalny makijaż permanentny Warszawa – Katarzyna Liera

Pokochaj siebie!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.