Magdalena Szewczuk

Twoje życie - Twój wybór

Magda jest atrakcyjną brunetką o hipnotyzujących zielonych oczach. Jej znakiem rozpoznawczym są perfekcyjne pomalowane na czerwono paznokcie. Czerwony to kolor siły, władzy, potęgi i niezależności dlatego tak idealnie do niej pasuje. Jest zadbana, świetnie zorganizowana i bardzo energiczna. Ubiór dostosowuje do okazji, gdy potrzeba nosi stosownie skrojony biznesowy garnitur, a gdy ma chwilę dla siebie wskakuje w luźne, swobodne ubrania. Wulkan pozytywnej energii. Kocha ludzi i pracę z nimi. Uwielbia wyzwania. Bardzo ambitna. Perfekcjonistka w pracy i życiu. Wymagająca, asertywna i pewna siebie.

Do wszystkiego w życiu doszła sama. Nie wyniosła z domu przepisu na sukces ani gotowego biznesplanu. Nie otrzymała też w spadku fortuny, firmy czy nieruchomości. Od dziecka wiedziała, że chce być silną i niezależną kobietą. Marzyła o tym, by mieć swoją firmę i nigdy nie potrzebować pomocy od mężczyzn. Jej wielka przygoda z biznesem zaczęła się w 2003 roku.

Miała 17 lat gdy po raz pierwszy zetknęła się z marketingiem sieciowym i systemem MLM. Chciała sobie dorobić, sprzedając kosmetyki z katalogu. Okazało się, że był to początek jej wielkiej przygody i kariery. Doskonale poradziła sobie z nowym zajęciem. Bardzo lubiła kontakt z ludźmi i codzienne wyzwania, które dawała jej ta praca. No właśnie praca, bo zaczynając Magda traktowała sprzedaż bezpośrednią jedynie jako dodatkowe zajęcie. Idąc na studia, była już w pełni niezależna finansowo. Ukończyła je tylko i wyłącznie dla siebie, nie dla lepszej pracy, czy lepszego CV. Pięła się po drabinie sukcesu osiągając coraz wyższe szczeble w firmie MLM, z którą współpracowała. Rozwijała się i doskonaliła, z każdym dniem była jeszcze lepsza. Zbudowała duży i silny zespół. Stała się niekwestionowanym Liderem i wzorem do naśladowania. Zdobyła zasłużony tytuł Dyrektora.

W wieku 22 lat w jej życiu nastąpił ogromny przełom. Magda postawiła wszystko na jedną kartę, postanowiła zmienić firmę MLM, z którą do tej pory współpracowała i zacząć wszystko od nowa. Wcześniej zbudowała karierę, będąc ekspertem i doradcą w branży beauty. Zajmowała się biznesem opartym na sprzedaży kosmetyków, tym raz miała zająć się produktami do domu. To była bardzo odważna decyzja, start od zera, nowy produkt, a co za tym idzie nowa grupa docelowa klientów, nowa firma i nowy system wynagradzania. Podjęła ryzyko i jak się okazało była to jedna z najlepszych decyzji jaką Magda mogła podjąć. W ciągu dziewięciu miesięcy podwoiła swoje wcześniejsze dochody. Magda świetnie zarabiała, obiecała sobie że do trzydziestki spełni wszystkie swoje marzenia, cele i dążenia zawodowe.

W grudniu 2014 Magda poszła o kolejny krok dalej i założyła „Czerwoną Szpilkę” – przestrzeń dla kobiet, stworzoną przez kobiety. W ramach tej inicjatywy organizowane są inspirujące wydarzenia z udziałem trenerów i praktyków biznesu. Spotkania Czerwonej Szpilki motywują, inspirują i pobudzają do działania. Czerwona szpilka jest idealną przestrzenią dla przedsiębiorczych kobiet do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów.

Dziś w wieku 39 lat Magda buduje również wyjątkowy Klub – Klub dla Kobiet Aktywnych i Przedsiębiorczych, które mają apetyt na więcej.

magdalenaszewczuk.pl

Instagram: Magdalena Szewczuk

Tik tok: @biznesoweinspiracje

Motto życiowe : Każdy jest architektem swojego życia.

Jestem wdzięczna losowi za to, że daje nam wybór i szansę, by wziąć nasze życie w nasze ręce.

Codziennie rano witam z uśmiechem nowy dzień, który będzie pełen niesamowitych i ekscytujących wyzwań.

Świat nie zapłaci Ci za to, co wiesz, tylko za to, jak tę wiedzę wykorzystasz w praktyce.

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.