Magdalena Szymanek-Papiór

Nie boję się zmian!

Inteligentna, błyskotliwa, przebojowa. Na jeden problem ma zawsze „od ręki” minimum trzy rozwiązania. Wieczna optymistka, choć twardo stoi na ziemi. Lubi zmiany i nie boi się ich. Matka trójki dzieci i szczęśliwa żona. Finansistka. Związana z branżą leasingową i marketingiem MLM.

Pierwsze przemyślenia i chęci zmian pojawiły się podczas pandemii. Zamknięta w domu, uświadomiła sobie, że bezpieczna praca na etacie, choć stabilna i dobrze płatna nie jest szczytem jej marzeń. Postanowiła wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na nowe doświadczenia zawodowe, które miały zaspokoić jej ambicje i potrzebę rozwoju. Magdzie brakowało kontaktu z ludźmi, marzyła o pracy, w której poznawałaby nowych ludzi, mogła doradzać, być liderem, organizować szkolenia i spotkania. Chciała nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale także dzielić się tą którą już miała.

Związała się z klubem biznesowym dla kobiet, znalazła w min miejsce dla aktywnych i przedsiębiorczych kobiet. Każdego dnia poznawała kobiety takie jak ona, które nie boją się sięgać po więcej. Jej marzenie się spełniło, uczyła się i rozwijała jednocześnie dzieląc się swoją wiedzą i ucząc innych.

Założyła portal „Finanse od kuchni”, w którym udzielała porad ja gospodarować pieniędzmi, jak planować wydatki i rozsądnie inwestować. Z ogromną przyjemnością uczyła kobiety jak mądrze zarządzać pieniędzmi by zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny.

Pewnego dnia zainteresował ją plan marketingowy firmy Arbonne, działającej w systemie MLM. Postanowiła spróbować swoich sił w zupełnie nowym systemie pracy. To był strzał w dziesiątkę. Bardzo szybko wspięła się na pozycję lidera. Buduje zespół, który każdego dnia motywuje i nastawia na sukces.

Magda jest dowodem na to, że można wszystko, wystarczy tylko chcieć. Zadbana, atrakcyjna blondynka, zawsze elegancka i profesjonalna. Na spotkaniach biznesowych do formalnego kostiumu dołącza zawsze uśmiech i dużo pozytywnej energii, to sekret tego, że ludzi chcą jej słuchać. Jak sama mówi „Dużo dobrego jeszcze przede mną”. Prywatnie ceni sobie komfort i spokój, ceni ciepło domowego ogniska i czas spędzony z najbliższymi. Relacje z ludźmi buduje ostrożnie, nie nadużywa słowa przyjaźń. Kiedyś jej marzenia były bardzo proste i sprowadzały się głównie do zdrowia i rodziny, dziś Magda nie boi się marzyć. Kocha świat, egzotykę i przyrodę. Marzy o podroży dookoła świata i wierzy, że spotka tam wiele interesujących kobiet takich jak ona, które chcą od życia więcej!

Motywuję się sama, a moje sukcesy dodają mi skrzydeł.

Codziennie o poranku czuję wdzięczność za to co mam, lecz nie spoczywam na laurach i przez godzinę uczę się języka angielskiego.

Najważniejsza w życiu jest rodzina, miłość i zdrowie. Te wartości zdecydowanie „Smakują najlepiej” gdy idą w parze z samorozwojem i sukcesem zawodowym.

Nie bój się zmian!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.