Małgosia Dejneko

Orgin - twój nowy początek!

Drobna, wręcz filigranowa, pełna pozytywnej energii, optymizmu i miłości do świata i ludzi. W przeszłości zmagała się z licznymi chorobami i wiele czasu spędzała u lekarzy, którzy nie mogli dopatrzyć się dokładnych przyczyn jej chorób, zapisyjąc kolejne dawki silnych leków. Po długoletnich obserwacjach opieszałości i nieudolności systemu leczenia, postanowiła odnaleźć holistyczne podejście do pacjenta przez co pomogła sobie i zaczęła pomagać ludziom w aspekcie fizycznym i psychicznym, którym medycyna konwencjonalna nie była w stanie pomóc i których pozostawiała bez poznania faktycznej przyczyny ich choroby.

Wiedziała, jak bardzo ważna jest dobra kondycja psychiczna, aby organizm mógł się regenerować i wracać do formy. Postawiła wszystko na jedną kartę i wykorzystała swoje doświadczenia oraz nabytą wiedzę tworząc autorski projekt Orgin, aby pomagać innym.

Stworzyła warsztaty głównie dla kobiet , które pozwalają wrócić do zdrowia i harmonii z samym sobą. Jej szkolenia sprawiają, że kobiety odzyskują wiarę w siebie, odkrywają na nowo swoją kobiecość, moc oraz sprawczość.

Jej celem jest dać ludziom siłę i wzmocnić ich, po intensywnych terapiach i chorobach. Propaguje zdrowy styl życia, pracuje jako Coach holistyczny, uczy technik relaksacji oraz wykorzystuje taniec jako formę terapii.

Dziś Małgorzata ma 37 lat i czuje, że najlepsze jeszcze przed nią. Od wielu lat doskonali się w terapiach alternatywnych i kocha pomagać. Pieniądze służą jej jedynie do zdobywania wiedzy i nie są celem same w sobie. Marzy o tym by nadal móc się rozwijać i dawać ludziom jeszcze więcej ciepła i radości.

Czym nas zaskoczyła? Swoją artystyczną duszą! Oprócz pomagania innym Małgorzata tworzy biżuterię oraz maluje obrazy! Ma także liczne umiejętności zwiazane z terapia holistyczną i wykonuje zabiegi takie jak akupresura, moksoterapia czy polarita. Obecnie zaprasza do swojego autorskiego programu Orgin.

Nigdy się nie poddawaj!

To moja rada dla TAKIEJ JAK TY
❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.