Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak ja

Mam zaszczyt zaprosić do udziału w naszym projekcie „Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak ja”.

Celem projektu jest przedstawienie 50 wyjątkowych kobiet, które dzięki swojej odwadze, sile i waleczności osiągnęły swoje cele i dokonały czegoś niezwykłego w swoim życiu.

Projekt ma na celu zainspirować inne Kobiety do realizacji swoich pasji, celów i marzeń oraz do walki o nie. Jest związany z latem, ponieważ jest to czas pełen energii, radości i wolności. Lato symbolizuje również odwagę Kobiet do pokazywania się takimi, jakie są, bez obaw o ocenę czy krytykę. Zadzieranie kiecy to także gest wyzwolenia, pewności siebie i zabawy.

Każda z wybranych Pań będzie miała wykonaną tematyczną sesję zdjęciową, która będzie oddawała jej charakter oraz historię życia. Sesje będą odbywać się w różnych miejscach i sceneriach związanych z latem. Będą wykonywane z udziałem profesjonalnego „glam teamu” w składzie: fryzjer, makijażysta i stylista.

Wybrane kobiety zostaną przedstawione w albumie lub książce, której premiera zaplanowana jest na koniec lata. Chcemy, aby historie kobiet, które poznamy w trakcie realizacji projektu, zainspirowały naszych czytelników i pomogły im w realizacji ich marzeń.

Zapraszamy do udziału w projekcie Kobiety, które odważnie stawiają czoła wyzwaniom, nie boją się walczyć o swoje i zawsze są gotowe działać. Niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy wykonywanego zawodu – ważne jest, aby miały w sobie siłę i odwagę, która jest kluczem do sukcesu.

Dołącz do nas i poznaj 50 wyjątkowych kobiet, których historie odmienią Twój los!

Z poważaniem,

Zespół projektu „Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak ja”