Svietlana Zwęgrodzka

Żyj jakby jutra miało nie być!

Wulkan energii, kobieta przedsiębiorcza, charyzmatyczna i przebojowa. Wszystko czego w życiu dotknie zamienia się w złoto, i dosłownie i w przenośni. Jest właścicielką i projektantem firmy Colibra Polska. Jako główna projektantka sama tworzy modele i kolekcje. Wyznacza trendy, kreuje kierunki i style. W projektowanie biżuterii wkłada całe serce, tworzy jak dla siebie. Marzy o tym, by każda kobieta miała w swojej szkatułce z biżuterią coś od Colibry. Wymagająca i konsekwentna, w biznesie nie uznaje kompromisów. Bardzo wysoko stawia poprzeczkę nie tylko sobie ale również ludziom, z którymi pracuje. Biżuteria jest dla niej nie tylko dodatkiem, jest kreacją, strojem. Mówi się, że kobieta może być zupełnie naga, a gdy założy na siebie piękną biżuterię czuje się ubrana. W myśl tej zasady Svietlana tworzy oryginalne, niepowtarzalne projekty, które są w stanie zastąpić ubranie. Pewnego razu na targach branżowych zdecydowała się na stworzenie sukni, która zaprezentowała na manekinie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że suknia w całości wykonana była jedynie z biżuterii.
Od wielu lat prężnie działa w różnych sektorach biznesu. Jest przedsiębiorcą, producentem i pośrednikiem. Od 9 lat współwłaścicielka firmy Marco Diamanti, którą prowadzi wraz ze swoim mężem Wiesławem. Zarządzanie kapitałem ludzkim opanowała do perfekcji, jej zdaniem właśnie szacunek dla współpracowników ogrywa kluczową rolę w drodze do sukcesu. Dzięki rodzinnej atmosferze w zespole Colibry są osoby, które pracują tam od przeszło 30 lat.
Prywatnie żona, matka i babcia. Szczęśliwa i spełniona. Zakochana w swoim mężu. Jej życie nie zawsze przypominało bajkę. Przyjechała do Polski 17 lat temu, wiedząc że zaczyna wszystko od nowa. Mając białoruskie korzenie nie raz zetknęła się z nieprzychylnymi komentarzami i porównaniami. Drogę do kariery utorowała sobie sama, ciężko pracując na dzisiejszą pozycję. Bywały chwile, gdy pieniędzy było mniej, bywały chwile gdy było ciężko, jednak zawsze wtedy Svietlana nie myślała o tym jak jest źle, wręcz przeciwnie, myślała o tym co zrobić by było lepiej.
Kocha ludzi i zwierzęta, od lat wspiera akcje i projekty charytatywne.
Najważniejsze w życiu jest…?
Zdrowie.
Marzę o….?
Marzę o tym aby moja firma – Colibra osiągnęła międzynarodowy sukces
Codziennie o poranku…?
Cieszę się, że ja i moi bliscy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Witam nowy dzień i cieszę się na wszystkie niespodzianki, które dla mnie przygotował.

❤️
Może i Ty do nas dołączysz?
Może kobiety potrzebują Twojej historii?
Może potrzebują Ciebie jako Inspiracji?
Może warto…
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dochód z licytacji i darowizn od sponsorów przekazany zostanie na rzecz Fundacji Prawo Kobiet i utworzenie mobilnego LEXbusa, w którym prawnik i psycholog będą udzielać darmowych porad prawnych i psychologicznych kobietom w gminach na określonej trasie przejazdu.