orgnizatorki2

Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Prawo Kobiet oraz organizatorów projektu:

"Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak ja"

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczynienia nam honoru i znalezienia się w gronie wspierających ten niezwykły projekt charytatywny.

Przedsięwzięcie obejmuje przedstawienie sylwetek 50 wyjątkowych kobiet, które w swoim życiu dokonały niezwykłych rzeczy stając się jednocześnie wzorem do naśladowania, kobiet których historie są tak ciekawe, że należy je opowiedzieć.

Zebrane postaci zostaną przestawione w książce „Kobieta taka jak ja”,
a zwieńczeniem opisywanego projektu będzie Uroczysta Gala w Warszawie, podczas której bohaterki zostaną uhonorowane kryształową statuetką na scenie.

W ramach Państwa wsparcia liczymy na pomoc ekonomiczną oraz produktową. Odwdzięczymy się promując Państwa firmę na wiele różnych sposobów – więcej na stronie pakiety sponsorskie.

Otrzymane od Państwa produkty przeznaczymy na licytacje charytatywne, które odbędą się podczas Gali, a dochód z nich zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Prawo Kobiet.

Wypożyczone od Państwa produkty, takie jak ubrania, sprzęt elektroniczny czy biżuteria, mogą zostać wykorzystane podczas sesji zdjęciowej dla uczestniczek projektu wraz z oznaczeniem Państwa logotypu.

W nadziei na owocną współpracę, 
serdecznie pozdrawiam
Ewa Małgorzata Wiertelak 
z Zespołem