orgnizatorki2

W imieniu swoim, marki MEDORA oraz Fundacji PRAWO KOBIET jak również organizatorów projektu:

"Zadzieram kiecę i lato! Czyli kobieta taka jak ja"

Mam zaszczyt serdecznie zaprosić Cię do uczynienia nam honoru i wzięcia udziału w tym niezwykłym projekcie charytatywnym.

Projekt obejmuje przedstawienie sylwetek 50 wyjątkowych kobiet, które w swoim życiu dokonały niezwykłych rzeczy stając się jednocześnie wzorem do naśladowania, kobiet których historie są tak ciekawe, że należy je opowiedzieć.

Zebrane postaci zostaną przestawione w Albumie: „Zadzieram Kiecę i lato! Czyli  Kobieta taka jak Ja.”, a zwieńczeniem opisywanego projektu będzie Uroczysta Gala w Warszawie, podczas której bohaterki zostaną uhonorowane kryształową Statuetką na scenie. Wydarzenie zaplanowane jest na 09.10.2023r

Podczas Gali odbędzie się premiera Albumu „Zadzieram Kiecę i lato! Czyli Kobieta taka jak ja.”, oraz licytacje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na KAMPANIĘ SPOŁECZNĄ Fundacji PRAWO KOBIET. 

Założenie projektu: KOBIETA ŚWIADOMA PRAWNIE LEXbus PrawoKobiet. Za pozyskane środki uruchomiony zostanie mobilny pojazd, świadczący bezpłatne konsultacje prawne ze wsparciem psychologicznym dla kobieta obrębie określonej trasy. Akcja ma za zadanie wzbudzenia prawnej świadomości Polek , dając im przekonanie, że mogą więcej i powinny zawalczyć o swoje prawa.

Wiele kobiet, pomimo, że kobiety są co raz silniejsze i odważniejsze, ma wiele trudności z tym by zadbać o siebie i swoją pozycję prawną.

Chcemy motywować kobiety aby nie rezygnowały póki nie osiągną obranego celu, nawet gdy napotkają po drodze trudności. Aby podążały za marzeniami i nie bały się walczyć o siebie, raz osiągając sukces, innym razem ponosząc porażkę, ale traktując wszystko jak bezcenne lekcje życia.

Serwis prawokobiet.pl powstał jednak w wyniku przekonania, że kobiety powinny się jednoczyć i wspierać nawzajem. Założeniem moim jest stworzenie przestrzeni życzliwej KOBIETOM potrzebującym pomocy prawnej, chcę ją rozwijać i budować tę przestrzeń na terenie całej Polski.

W ramach projektu oferujemy:

Profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem stylisty fryzur, makijażysty i stylisty. Wykonane fotografie zostaną umieszczone w Albumie „Zadzieram Kiecę i Lato! Czyli Kobieta taka jak ja” oraz w mediach społecznościowych projektu, marki MEDORA oraz Fundacji Prawo Kobiet. (Instagram, Facebook). Uczestniczka otrzymuje prawa do zdjęć wraz z prawem do publikowania.

Przeprowadzenie z Tobą profesjonalnego wywiadu, który zostanie spisany w piękną historię i zamieszczony w Albumie „Zadzieram Kiecę i lato czyli  Kobieta taka jak ja”, a jego fragmenty ukażą się również w mediach społecznościowych oraz na stronie www naszego projektu,

2 egzemplarze książki do Twojego  użytku.

Zaproszenie dwuosobowe na Uroczystą Galę, która odbędzie się w Warszawie dn. 09.10.2023

Zamieszczenie logotypu Twojej  firmy lub imienia i nazwiska w naszych mediach społecznościowych, stronie www oraz na telebimie w czasie Uroczystej Gali. 

Zaproszenie na scenę po odbiór podziękowania za udział w projekcie, pomoc oraz odbiór kryształowej Statuetki.

Dodatkowo wykonanie z początkiem 2024 roku sesji zdjęciowej studyjnej z udziałem wizażysty i stylisty fryzur z pełnym wykorzystaniem 20 zdjęć za kwotę 500 zł brutto.

Promocja książki będzie miała miejsce, między innymi w mediach społecznościowych projektu oraz na stronie www projektu . Galę swoją obecnością uświetnią Gwiazdy – Ambasadorki projektu, przedsiębiorcy, właściciele firm, ludzie świata Show businessu.
 
Udział w opisanym projekcie ze względu na jego cel jest płatny i wynosi 3500 zł brutto (VAT23%).
 
Bardzo liczymy na Twój  udział i wsparcie tak zacnego celu.
 
ewa
Serdecznie pozdrawiam 
 
Ewa M. Wiertelak
Fotografka i Organizatorka Projektu
„Zadzieram Kiecę i Lato” Czyli  Kobieta taka jak Ja”
 
Prezes Zarządu 
MEDORA sp. z o.o.
ul.Wrocławska 24
58-200 Dzierżoniów
NIP: 8822117548